چشم انداز شرکت


گزاره‌های استراتژیک
چشم انداز (Vision ) رهبری بازار کشور در بخش اتوماسیون ساختمان از طریق« ارایه‌ی راه‌حل‌های مهندسی و محصولات با کیفیت همراه با رضایتمندی مشتریان» ماموریت (Mission) • کنترل ، مدیریت و بهینه‌سازی مصرف انرژی، افزایش آسایش و امنیت ساکنین: شرکت آترینا با بهره‌گیری از تکنولوژی و دانش روز دنیا با استفاده از محصولات با کیفیت و پرسنل متخصص در جهت بهینه‌سازی مصرف انرژی، افزایش آسایش و امنیت ساکنین در ساختمان‌های مسکونی، تجاری و ... می‌کوشد.
• رضایت‌مندی مشتری همراه با کسب وفاداری: رضایت‌مندی مشتری همراه با کسب وفاداری مشتریان از طریق بکارگیری CRM و باشگاه مشتریان.
• ایجاد ارزش افزوده: ایجاد ارزش افزوده به واسطه ارایه‌ی تجهیزات با کیفیت و توسعه خدمات فنی و مهندسی اهداف استراتژیک
اهداف استراتژیک که بر‌اساس شرایط فضای کسب و کار اقتصادی ممکن است بلندمدت یا کوتاه مدت باشند؛ موضوعاتی را در برمی‌گیرند که در دوره زمانی مورد نظر کلیه بخش‌های یک شركت، تمامی امکانات، دارایی‌ها و توانمندی‌های خود را جهت حصول و دستیابی اهداف مزبور به کار می‌گیرند. بر این اساس عمده‌ترین اهداف استراتژیک شرکت آترینا عبارتند از :
• انتقال تکنولوژی ساخت و تولید محصولات
• مدیریت دانش و توسعه اتوماسیون ساختمان به واسطه تولید کتاب‌های تخصصی و برگزاری دوره‌های آموزشی
• ارتباط موثر با برندهای مطرح اروپایی و آمریکایی بواسطه ارتباطات بین‌المللی
خط مشی کلی شرکت شرکت آترینا، در‌ راستای اجرای سیاست‌های بخش انرژی کشور و نیز برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی کشور در بخش انرژی مبنی بر اعمال صرفه جویی و حفظ محیط زیست و همچنین استفاده از انرژی‌های نو و تجدید‌پذیر و تحقق هر چه بیشتر سیاست‌ها و اقدامات مرتبط با بهره‌برداری کارآمد و بهینه از انواع سوخت و با هدف جلوگیری از اتلاف منابع تجدید‌ناپذیر و ارتقاء کارایی مدیریت انرژی به فعالیت می‌پردازد. همچنین با تکیه بر اخلاق حرفه‌ای و با بهره‌گیری از فرآیندهای یکپارچه سیستمی، تقویت دانش فنی، تحقیق و توسعه متناسب با تکنولوژی‌های روز همراه با برنامه‌ریزی و ارایه‌ی خدمات مهندسی و محصولات با کیفیت و تبعیت از استانداردهای بین‌المللی رضایت‌مندی مشتریان خود را فراهم می‌آورد. • کمک در جهت نگهداشت زمینی پاک و تأمین آسایش مشتریان و مصرف درست و بهینه انرژی های تجدید ناپذیر، و کوشش در جهت حفظ و نگهداری انرژی برای نسل های آتی.